Genel Bilgi

Gizlilik Politikası sayfamıza hoş geldiniz! Yavuz BULUT web sitesini kullandığınızda, bilgileriniz bizde güvenle saklanır. Bu Gizlilik Politikası, topladığımız verileri, neden topladığımızı ve ne yaptığımızı anlamamıza yardımcı olmak içindir. Bizimle bilgi paylaştığınızda, hizmetlerimizi sizin için daha da iyi hale getirebiliriz. Örneğin size daha alakalı arama sonuçları gösterebiliriz, insanlarla bağlantı kurmanıza veya başkaları ile daha hızlı ve kolay paylaşımda bulunmanıza yardımcı olabiliriz. Hizmetlerimizi kullanırken bilgiyi nasıl kullandığımızı ve gizliliğinizi nasıl koruyabileceğinizi açıkça belirtmenizi isteriz. Bu önemli; Umarız okumak için zaman ayırır. Unutmayın, bilgilerinizi yönetmek ve gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumak için denetimler bulabilirsiniz. Mümkün olduğunca basit tutmaya çalıştık.

Veri Erişme, Düzeltme ve Silme Hakkı ve Veri İşleme Nesnesi Hakkı

Öğrenci ve müşterilerimiz kendilerine ait kişisel verilere erişme, düzeltme ve silmek hakkına sahiptir ve herhangi bir zamanda yazılı bir talep doğrultusunda bu tür verilerin işlenmesine itiraz eder. Şirket kişisel verilerin güvenliğini ve mahremiyetini korumak ve yetkisiz üçüncü şahıslar tarafından değiştirilmiş, bozulmuş, tahrip edilmiş veya erişime maruz kalmamak için gerekli tedbirleri almak için her türlü çabayı göstermektedir. Bununla birlikte, Şirket Internet kullanımıyla ilgili her bir riski kontrol altında tutmaz ve bu nedenle Site kullanıcılarını Internet'in işleyişi ve kullanımı ile ilgili potansiyel riskleri konusunda uyarır. Site, diğer web sitelerine veya diğer internet kaynaklarına bağlantılar içerebilir. Şirket, bu web sitelerini ve dış kaynakları kontrol edemediği için, bu web sitelerinin ve dış kaynakların sağlanması veya sergilenmesinden sorumlu tutulamaz ve içerik, reklam, ürünler, hizmetler veya başka herhangi bir materyalden sorumlu tutulamaz. Bu web sitelerinden veya dış kaynaklardan veya bu sitelerden veya bu sitelerden edinilebilir.

Kişisel Verilerin Yönetimi

Birçok hizmetimiz için kişisel verilerinizi online olarak görüntüleyebilir veya düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, verilerimizi toplama ve kullanma hakkında seçim yapabilirsiniz. Kişisel verilerinize nasıl erişebilir veya bunlarla nasıl kontrol edebilirsiniz, hangi hizmetleri kullandığınıza bağlı olacaktır. Akademimiz, e-posta, SMS, telefon yoluyla promosyonel bildirim almak isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz. Promosyon amaçlı e-posta veya SMS mesajları alıyorsanız ve devre dışı bırakmak istiyorsanız, bu mesajdaki talimatları takip ederek bunu yapabilirsiniz. Ayrıca, iletişim bilgilerini güncellemenize, iletişim tercihlerini yönetmenize, e-posta aboneliklerini devre dışı bırakmanıza ve e-posta aboneliklerini devre dışı bırakmanıza olanak tanıyan Şirket Tanıtım İletişim Yöneticisi'ni ziyaret ederek ve imzalayarak promosyon e-postası, telefon görüşmeleri ve posta postalarının alınması hakkında seçim yapabilirsiniz. Iletişim bilgilerinizi ortaklarımızla paylaşın. Bu seçenekler, belirli mağaza hizmetlerinin bir parçası olan zorunlu hizmet iletişimleri için geçerli değildir..

Topladığımız Bilgiler

Yavuz BULUT, etkin bir şekilde çalışmak ve hizmetlerimizle ilgili en iyi deneyimleri sağlamak için verileri toplar. Kişisel bir hesap oluştururken olduğu gibi doğrudan bu verilerin bir kısmını sağlıyorsunuz. Bunlardan bazılarını, örneğin çerezler gibi teknolojileri kullanarak, cihazınızda çalışan yazılımlardan hata raporları veya kullanım verileri kullanarak hizmetlerimizle nasıl etkileşim kurduğunuzu kaydederek elde ediyoruz. Üçüncü taraflardan (diğer şirketler de dahil olmak üzere) veri topluyoruz. Örneğin, topladığımız verileri diğer şirketlerden demografik veriler alarak tamamlıyoruz. Ayrıca, belirli hizmetleri konumunuza özelleştirmek için IP adresinize dayalı bir yer belirlememize yardımcı olması için diğer şirketlerin servislerini de kullanıyoruz. Topladığımız veriler kullandığınız hizmetlere ve özelliklere bağlı.

Bilgilerinizi Nasıl Kullanıyoruz?

Yavuz BULUT, topladığımız bilgileri üç temel amaçla kullanmaktadır: işimizi yürütmek ve sunduğumuz hizmetleri sunmak (iyileştirme ve kişiselleştirme dahil) yapmak, tanıtım iletişimleri de dahil olmak üzere iletişim göndermek ve reklam göstermek. Bu amaçları gerçekleştirirken topladığımız verileri, kullandığınız çeşitli mağaza hizmetleri ile birleştirerek daha kesintisiz, tutarlı ve kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmaktayız. Bununla birlikte, gizliliği arttırmak için, bazı veri kombinasyonlarını önlemek için tasarlanmış teknolojik ve prosedürel güvenlik önlemleri hazırladık. Örneğin, doğrudan kimliği belirleyen, adınız, e-posta adresiniz veya telefon numaranız gibi, kimliği doğrulanmamışken (oturum açmadığınızda) size topladığımız verileri depolarız.

Bilgilerinizi Paylaşma

Kişisel verilerinizi rızanızla ya da herhangi bir işlemi tamamlamak için ya da talep ettiğiniz ya da yetkili olduğunuz hizmetleri sunarken gerekli şekilde paylaşıyoruz. Örneğin, içeriğinizi üçüncü taraflarla paylaşmamızı söylediğinizde paylaşıyoruz. Bir satın alma işlemi yapmak için ödeme verileri sağladığınızda, ödeme verilerini ödeme işlemlerini yürüten veya diğer finansal hizmetler sağlayan bankalar ve diğer kuruluşlarla paylaşacağız ve dolandırıcılık önleme ve kredi riskini azaltma işlemlerini yapacağız. Buna ek olarak, kişisel verilerinizi kontrol edilen bağlı şirketlerimiz ve iştiraklerimiz arasında paylaşıyoruz. Kişisel verilerini, bu beyanda açıklanan amaçlar doğrultusunda bizim adımıza çalışan tedarikçilerle veya temsilcilerle paylaşıyoruz. Örneğin, müşteri hizmetleri desteği sağlamak veya sistem ve hizmetlerimizi korumak ve korumak için kiraladığımız şirketler, bu işlevleri sağlamak için kişisel verilere erişmeye ihtiyaç duyabilirler. Bu gibi durumlarda, bu şirketler veri gizliliği ve güvenlik gereksinimlerimize uymalı ve bizden aldığı kişisel verileri başka herhangi bir amaçla kullanmasına izin verilmez. Ayrıca, kişisel verileri, varlıkların birleşmesi veya satışı gibi kurumsal bir işlemin parçası olarak ifşa edebiliriz.